Reklama

Niezbędnik wyjątkowego rodzica

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Niezbędnik wyjątkowego rodzica - Zdjęcie główne

Niezbędnik wyjątkowego rodzica

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami na cykl składający się z 3 warsztatów p.t. „Niezbędnik wyjątkowego rodzica”, podczas których poruszymy ważne kwestie dla rodzica z obszaru orzecznictwa, edukacji i obszaru socjalno-bytowego. 

Na najbliższym warsztacie, porozmawiamy między innymi o tym, jakie dokumenty oraz świadczenia należą się osobie z niepełnosprawnością, jak się o nie starać, co może i powinno się w nich znaleźć. Będziemy rozmawiać również o właściwym realizowaniu zaleceń znajdujących się w tych dokumentach. Poruszymy ważne, często niewypowiedziane głośno trudności, z jakimi na co dzień mierzą się same osoby z niepełnosprawnością oraz ich rodziny. 

Warsztaty to także wspaniała okazja do wzajemnego poznania się i wymiany doświadczeń między rodzicami oraz rozwiania wielu wątpliwości wychowawczo – edukacyjnych.

Pierwsze warsztaty, będące początkiem cyklu spotkań,  odbędą się 18 marca 2023 w godzinach 10.00-14.00 w Hotelu Awis w Kutnie, ul. Łęczycka 8a. 

Warsztaty są bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona. Podczas warsztatów zapewniamy catering oraz przyjazną atmosferę. 

Terminy warsztatów: 18 marca 2023, 1 kwietnia 2023, 27 maja 2023. 

Obowiązują zapisy mailowe lub telefoniczne 

Mail: psycholog@proaperte.pl

Telefon: 786042069

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022–2033

   

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE