Oferta pracy POLFARMEX S.A. - Pracownik produkcji - APARATOWY

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Oferta pracy POLFARMEX S.A. - Pracownik produkcji - APARATOWY  - Zdjęcie główne

Polfarmex

Przeczytaj również:

Promowane

POLFARMEX S.A. – firma farmaceutyczna poszukuje pracowników do Działu Produkcyjnego w Kutnie na stanowisko:

Pracownik produkcji - Aparatowy

Miejsce pracy: Kutno

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

              Kontrolowanie i utrzymywanie należytego stanu zabezpieczeń maszyn i urządzeń

              Wykrywanie i usuwanie usterek

              Obsługa powierzonych maszyn w zakresie mycia i dezynfekcji wraz z pomieszczeniami w których się znajdują

              Realizowanie procesu produkcyjnego zgodnie z zaleceniami

              Wizualna i metrologiczna kontrola jakości wyrobów

              Praca zgodnie z obowiązującymi w dziale dokumentami

              Przestrzeganie zasad BHP i P. Poż

Nasze oczekiwania to:

              Wykształcenie: minimum zawodowe, mile widziane techniczne

              Doświadczenie na dziale produkcyjnym (min. 1 rok)

              Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

              Mile widziana wiedza z zakresu budowy urządzeń

              Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

              Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

              Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Polfarmex

              Wynagrodzenie (zależne od doświadczenia) min. od 3400 zł brutto

              Dla kandydatów z wymaganym doświadczeniem i kompetencjami wysokość wynagrodzenia zostanie ustalona indywidualnie

              Atrakcyjny system benefitów oferowany przez pracodawcę

              Korzystna oferta ubezpieczenia na życie (Generali-3 warianty do wyboru)

         •             Współtworzenie sukcesu polskiej nowoczesnej firmy farmaceutycznej

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: j.jablonska2@polfarmex.pl

Jednocześnie prosimy o umieszczanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polfarmex S.A. w Kutnie - moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE