TELERANK - oferta pracy

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

TELERANK - oferta pracy - Zdjęcie główne

TELERANK

Przeczytaj również:

Promowane

Telerank Sp. z o. o. zatrudni pracowników na stanowisku

Konsultant telesprzedaży

Miejsce pracy: Kutno

Zakres obowiązków:

·       kontakt z Klientami firmy,

·       weryfikacja potrzeb Klienta po analizie formularzy kontaktowych,

·       przedstawianie produktów telekomunikacyjnych,

·       udzielanie Klientom informacji o aktualnych ofertach,

·       dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

·       dobra dykcja,

·       umiejętność pracy z Klientem,

·       doświadczenie w telefonicznej sprzedaży lub obsłudze klienta,

·       umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

·       mile widziana znajomość produktów telekomunikacyjnych dostępnych na rynku,

·       wykształcenie minimum średnie,

·       umiejętność obsługi komputera,

·       dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00.

Oferujemy:

·       możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·       atrakcyjne wynagrodzenie: część stała + prowizja,

·        pracę w stałych godzinach 10.00 – 18.00 od poniedziałku do piątku.

CV (wraz z klauzulą o udostępnianiu danych osobowych) oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.telerank@gmail.com

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE