Reklama

Reklama

Lokalizowanie wycieków i badanie szczelności – na czym to polega?

Opublikowano:
Autor:

Lokalizowanie wycieków i badanie szczelności – na czym to polega? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Masz problem z niskim ciśnieniem wody w domu lub w mieszkaniu? A może na ścianach coraz częściej pojawiają się przebarwienia, mokre plamy, a tynk zaczyna samoistnie odpadać? Być może masz problemy z nadmierną wilgotnością w domu lub instalacja wodna uległa uszkodzeniu. W takiej sytuacji nie warto czekać – lepiej skorzystać z usługi lokalizowania wycieków i badania szczelności instalacji wodnych, kanalizacyjnych oraz grzewczych.

Reklama

Badanie szczelności dachów płaskich – kiedy warto je wykonać?

Usługa badania szczelności dachów płaskich jest potrzebna zawsze wtedy, kiedy masz podejrzenia, że membrana wstępnego krycia i folie paroizolacyjne nie spełniają swojej funkcji. Wtedy niezbędne będzie badanie szczelności dachów płaskich.

Korzystając z profesjonalnych usług w tym zakresie, możesz zyskać pewność, że wszelkie nieprawidłowości związane z nieszczelnościami na powierzchni dachu zostaną wykryte podczas jednej, krótkiej wizyty eksperta. 

Dzięki temu będziesz w stanie podjąć odpowiednie działania remontowe, które pozwolą Ci uszczelnić połacie dachu i zabezpieczyć całą nieruchomość przed ewentualnym zalaniem lub podciekaniem wody do wnętrza izolacji cieplnej.

W jakich sytuacjach skorzystać z usług lokalizacji wycieków?

Lokalizacja wycieków i badanie szczelności dachów płaskich są przydatne zawsze wtedy, kiedy masz problemy z zalegającą wodą w budynku lub Twoim oczom ukazują się pierwsze objawy nadmiernej wilgotności i uszkodzeń instalacji wodnych. Sytuacje, w których warto skorzystać z usługi lokalizacji wycieków to:

 • odpadający tynk ze ścian,

 • żółte przebarwienia na łączeniach stropów ze ścianami bocznymi,

 • brzydki zapach w nieruchomości,

 • niskie ciśnienie wody.

 • Jeśli jakiekolwiek problemy związane z wodą w Twoim domu nie dają Ci spokoju, lepiej umów się na wizytę profesjonalisty i skorzystaj ze wsparcia w zakresie lokalizacji wycieków wody i badania szczelności dachu płaskiego. To jedyny skuteczny sposób, aby jak najszybciej wykryć problem i zażegnać go raz na zawsze.

  Ile kosztuje badanie szczelności dachów płaskich i lokalizacja wycieków wodnych?

  Nie da się jednoznacznie określić tego, ile będzie kosztować usługa lokalizacji wycieków i badanie szczelności dachu płaskiego. Skontaktuj się z profesjonalną firmą osuszającą, a ekspert na pewno przedstawi Ci wstępną wycenę. Całkowite koszty są jednak uzależnione od skali problemu oraz metod wykorzystanych przez specjalistę w trakcie realizowania usługi.

  Pamiętaj! Czasem lepiej wydać nawet większą kwotę na profesjonalne usługi lokalizacji wycieków i badania szczelności dachów płaskich, aniżeli w przyszłości borykać się z jeszcze większymi kosztami remontu całego budynku.  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

  Komentarze (0)
  Wczytywanie komentarzy