Reklama

Reklama

Mali Patrioci z „Szóstki” na pierwszym miejscu!

Opublikowano: śr, 30 wrz 2020 19:21
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kategoria W ubiegłym roku szkolnym uczniowie, którzy obecnie są w klasie IV C, wzięli udział w wojewódzkim projekcie "Mały Patriota", którego organizatorem był Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi, a patronatem Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi. Wzięło w nim udział około 30 szkół.

Reklama

Uczniowie z "Szóstki" wykonywali pracę metodą projektu. Podzieleni zostali na 3 grupy. Pierwsza wykonywała prezentację o stolicach Polski, druga grupa tworzyła orła, a trzecia przygotowywała quiz o Polsce w aplikacji Kahoot.

Praca metodą projektu uczyła dzieci cierpliwości, kreatywności, sumienności, a przede wszystkim wzajemnej współpracy. Uczniowie włożyli dużo wysiłku w wykonywane przez siebie zadania, co zostało docenione.

Dnia 24.09.2020 r. w Łodzi odbyło się seminarium: "Mały Patriota - metoda projektu w kształtowaniu kompetencji obywatelskich i patriotycznych w zakresie edukacji elementarnej". Podczas spotkania kilka szkół, w tym Szkoła Podstawowa nr 6, przedstawiała sprawozdanie w formie prezentacji z przebiegu konkursu pt. "Kocham moją ojczyznę" w ramach projektu "Mały Patriota".

- Na zakończenie spotkania przedstawiono wyniki konkursu oraz wręczono nagrody. Okazało się, że Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie zajęła I miejsce. To dla nas ogromne wyróżnienie, z którego bardzo się cieszymy - podkreśla Szkoła Podstawowa nr 6.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • rok temu | ocena +0 / -0

    Tomasz

    Mam pytanie doszły mnie słuchy że przedszkole jest w kwarantannie. Jakąś pani zakażona ktoś może to potwierdzić. Niektórzy rodzice mają już takie nieoficjalne wiadomości i nie prowadzą dzieci do przedszkola?