Reklama

Reklama

Oznaczenia w miejscach publicznych – jakie folie są stosowane?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Oznaczenia w miejscach publicznych – jakie folie są stosowane? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Na rynku dostępne są różne folie do oznaczeń. Mogą one pełnić funkcje reklamowe, ale również informacyjne i ostrzegawcze.

Reklama

Umieszczone w miejscach publicznych zyskują szerokie grono potencjalnych odbiorców. W serwisie mediadodruku.pl, należącym do firmy API.PL, zaprezentowana jest szeroka gama folii, takich jak folia elektrostatyczna, folia z mikrossawkami czy folia adhezyjna PVC bez kleju, które znajdują zastosowanie w wykonywaniu oznaczeń w miejscach publicznych. W ofercie API.PL znajdziemy także materiały do druku transferów DTF.

Reklamy, ostrzeżenia i nie tylko

W miejscach publicznych takich jak centra handlowe, apteki czy przystanki autobusowe i tramwajowe pojawia się duża liczba osób oraz komunikatów, takich jak ostrzeżenia i grafiki informacyjne, ale również reklamy. Rodzaj powierzchni będącej nośnikiem reklamy czy treści informacyjnych nie stanowi problemu. Znajdziemy folie, które mogą być aplikowane na powierzchniach gładkich, takich jak szkło, ale również takie, które z powodzeniem mogą być aplikowane na podłogach.

Czy folie do oznaczeń są trudne w aplikacji?

Samoprzylepne folie bez trudu umieszczą nawet osoby bez doświadczenia. Usunięcie folii również nie jest kłopotliwe. Nie ma też ryzyka, że pozostawią one nieestetyczne ślady na podłożu. Kolejnym plusem jest niewątpliwie możliwość wielokrotnej aplikacji nadruku. Właściwość ta jest szczególnie istotna, gdy prowadzone są krótkie kampanie w kilku różnych lokalizacjach.

Folie samoprzylepne są idealnym wyborem w przypadku krótkoterminowych kampanii reklamowych. Fakt, że do zadruku folii możemy wykorzystywać różne technologie (takie jak UV, lateks czy offset) oznacza, że mamy niemalże nieograniczone możliwości w zakresie tworzenia projektów graficznych, zgodnie z zapotrzebowaniem firmy.

Media do druku – folie do oznaczeń

Media do druku prezentuje folie z różnymi rodzajami warstwy klejącej, przeznaczone do aplikacji na różnych powierzchniach. Wśród nich znajdziemy np. Vesline Wallcatch White 115E. Jest to folia z mikrossawkami, która jest trwała i nie pozostawia śladów. Może być ona aplikowana na gładkie powierzchnie takie jak szyby, metal czy też płyty meblowe. ClingZ to z kolei folia elektrostatyczna , która przylega do powierzchni wewnętrznych gładkich, bez kleju. Innym przykładem folii jest Spoton. Jest to folia PVC, której warstwę klejącą stanowią kropelki kleju. Aplikacja jest łatwa, a na gładkich powierzchniach, na które może być nanoszona, nie powstają pęcherzyki powietrza. Przykładem folii przeznaczonej do aplikacji na nierównych lub trudnych powierzchniach może zaś być folia GF 201 HTAPAE. Sprawdzi się w przypadku powierzchni takich jak sklejka, ABS, tynk.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy