Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Odblaskowe pierwszaki - policja przeprowadziła lekcję bezpieczeństwa

Opublikowano: 23 września 2020 13:57
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kategoria Tradycyjnie, wzorem lat ubiegłych kutnowska Policja wspólnie z WORD w Skierniewicach przeprowadza działania pod nazwą "Odblaskowe pierwszaki". Akcja ma na celu uświadamianie najmłodszych jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i jak ważnym elementem dla pieszego i rowerzysty są elementy odblaskowe.

Reklama

Dziś policjanci w ramach akcji profilaktycznej "Odblaskowe pierwszaki" odwiedzili uczniów klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 6 w Kutnie. Głównym tematem spotkania była prelekcja na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym przeprowadzona przez policjantkę z kutnowskiej komendy oraz pracownika Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Skierniewicach. Podczas spotkania omawiano jak piesi powinni zachowywać się podczas poruszania się po drogach, co należy zrobić zanim przejdziemy przez przejście dla pieszych oraz jaki wpływ na nasze bezpieczeństw ma korzystanie z elementów odblaskowych.

Na koniec spotkania uczniowie otrzymali elementy odblaskowe w postaci zawieszek na plecaki. Policjanci z kutnowskiej komendy będą kontynuować działania "Odblaskowe pierwszaki" również w innych szkołach na terenie powiatu kutnowskiego. Dzięki takim działaniom nie tylko budowane jest zaufanie do służb, ale przede wszystkim od najmłodszych lat uświadamiamy dzieciom, że za bezpieczeństwo jesteśmy odpowiedzialni wszyscy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 10 miesięcy temu | ocena +1 / -1

    Jelcyn

    Na tym zdjęciu głównym glina przypomina Putina.