Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Pandemia nie krzyżuje planów. Konkurs w ''Domostwie''

Opublikowano: 29 października 2020 15:11
Autor: toza, Starostwo Powiatowe w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

rozmaitosci Mimo pandemii życie w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Domostwo w Żychlinie toczy się wokół zaplanowanych zadań.

Reklama

- Cieszymy się każdą chwilą spędzoną razem. Nie jest łatwo znosić bieżące trudności. Oswajamy się z reżimem sanitarnym, znosimy cierpliwie niewygodne kwarantanny i mamy nadzieję, że zdrowie nas nie opuści, a choroby pokonamy. Dzisiaj mieliśmy okazję uczestniczyć w Konkursie ''Eko-Modni''. Konkurs okazał się świetnym sposobem na poprawę nastrojów wywołanych uciążliwą epidemią. Młodzież poszczególnych grup wychowawczych, miała dzisiaj okazję zademonstrować wykonane przez wiele dni, z wielkim mozołem Ekostroje. Pomysły sięgnęły paryskich pokazów mody. Prezentacja wypadła okazale. Jury konkursowe nie miało wątpliwości. Kreatywność projektantów, zaangażowanie, samodzielność, klimat i awangardowy szyk wywołały entuzjazm całej widowni. Wszyscy otrzymali dyplomy będący świadectwem uzyskania I miejsca - informuje MOS w Żychlinie.

Młodzież otrzymała atrakcyjne nagrody, które zostały zakupione dzięki dofinansowaniu Zarządu Powiatu Kutnowskiego. Młodzi otrzymali ciekawe książki i gry. Ponadto sprzęt sportowy, na który czekają niecierpliwie by zadbać o kondycję ducha i ciała.

Gratulacje uczestnikom konkursu składa Zarząd Powiatu Kutnowskiego w osobach: Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski, Marek Jędrzejczak - Wicestarosta, członkowie Zarządu Powiatu Kutnowskiego: Jolanta Pietrusiak, Tomasz Walczewski, Marek Kubasiński.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 14 dni temu | ocena +0 / -0

  jenniferlola40 zalogowany

  fgffg fghfghfgh

 • miesiąc temu | ocena +11 / -11

  Teresa gumowe ucho

  Czy organ prowadzący i sanepid wiedzą co się wyprawia w MOS? Czy wiedzą jaką tam jest tragiczna sytuacja? Może starostwo raczy się zainteresować tą placówką? To nie jest prywatnych folwark, a wydaje się jakby był Orwella.

 • miesiąc temu | ocena +16 / -16

  Dropsik

  A gdzie pani dyrektor - Domostswa zachowana jest wskazana odległość. Ale przecież dyrekcji domostwa o to zapewne chodzi i chodziło dobrze wypaść i pokazać się jak to w tej placówce dzieje się dobrze i wszystko jest ok. Ale taka to już jest natura, ja tu rządzę przez swoją kadencję i ja wam pokaże a czy ktoś z personelu czy dzieciaków zachoruje to już chyba pani dyrektor ma gdzieś bo w czasach pandemii robić jakieś przedstawienia. Dyrektorem się bywa pani dyrektor, trzeba szanować swoich pracowników.

 • miesiąc temu | ocena +17 / -17

  MOS na krawędzi

  Nie krzyżuje?! Co za bzdury! Niebawem połowa personelu będzie zakazona koronawirusem albo już jest zakażona ale jeszcze o tym nie wie. Kilku nauczycieli placówki już ma Covid-19 ale o tym jakby cicho, że niby w MOS wszystko w porządku. Dyrekcji też nie minęło. Sytuacja w placówce jest dramatyczna.