Reklama

Reklama

25/26 lipca II turniej Pucharu Lata

Opublikowano: 23 lipca 2020 20:57
Autor: MOSiR

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport

Reklama

25/26 lipca II turniej Pucharu Lata

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Kutnowskie Towarzystwo Tenisowe informują, że 25/26 lipca na kortach MOSiR odbędzie się II turniej w ramach Pucharu Lata 2020. Przypominamy, że tegoroczna edycja „Pucharu Lata” w tenisie ziemnym rozegrana zostanie podobnie jak w zeszłym roku systemem rosyjskim /do dwóch przegranych spotkań turniejowych/. Nie będzie podziału na kategorie wiekowe.

Zgłoszenia:

  • zgłoszeń do turnieju dokonujemy online na adres email: [email protected], najpóźniej do piątku poprzedzającego turniej do godz.18.00.
  • Wyniki losowania i harmonogram gier będą do pobrania w piątek przed każdym turniejem na stronie internetowej mosir.kutno.pl
  • Zgłoszenia w dniu turnieju nie będą przyjmowane
  • Wpisowe w kwocie 20 zł opłacane na miejscu w dniu turnieju

Punktacja:

I miejsce 90 punktów,

II miejsce 60,

III miejsce 45,

IV miejsce 30.

Za dwa zwycięstwa 20, jedno zwycięstwo 10 i za udział zawodnicy otrzymują 5 punktów. Do klasyfikacji generalnej liczą się najlepsze wyniki trzech turniejów. Organizatorzy nie ubezpieczają zawodników i nie odpowiadają za ewentualne urazy, oraz za rzeczy pozostawione i zagubione w trakcie turnieju.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.