Reklama

Reklama

Alex Kutno na wojewódzkim turnieju kickboxingu

Opublikowano: 4 października 2020 22:52
Autor: nadesłane

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport W dniu 3 października w Łodzi odbył się wojewódzki turniej w kickboxingu dzieci do 10 roku życia, kadetów młodszych, kadetów starszych, juniorów i seniorów w formule kick light oraz walkach na pałki. W imprezie udział wzięła Akademia Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno.

Reklama

Zawody odbyły się na zasadzie walk-sparringów zadaniowo-umownych i miały na celu zdobywanie doświadczenia przez wszystkich uczestników przedsięwzięcia w cyklu przygotowań przed zawodami rangi mistrzostw kraju. Najmłodsi zawodnicy walczyli na specjalistyczne pałki. Pozostali rywalizowali w formule kick light, light contact, a także w samym boksie (seniorzy).

- Poziom walk bardzo dobry, każdy zawodnik stoczył minimum 2, 3 walki ze swoimi partnerami z zaprzyjaźnionego łódzkiego Klubu Alien - mówi trener Aleksander Grabowski.

- Cieszymy się, że mogliśmy tak licznie uczestniczyć w zawodach. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi zawodnicy otrzymali dodatkową cenną lekcję, która w przyszłości zaprocentuje na zawodach rangi Mistrzostw Polski czy może nawet Europy - dodaje trener Mariusz Konwerski.

Klub Alex Kutno reprezentowało 12 zawodników: Marcel Kwiatkowski, Marcel Frontczak, Igor Kamiński, Igor Lachowicz, Kacper Szatkowski, Bartosz Widawski, Natalia Widawska, Alicja Błaszczyk, Dominika Kludzińska, Milan Stefan, Artur Koliński, Andrzej Barański.

- Wyjazd w całości dzięki wsparciu dotacyjnemu Urzędu Miasta w Kutnie - podkreśla Aleksander Grabowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.