Reklama

Reklama

Baseballowe Mikołajki 2022 [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 7 grudnia MKS Stal BiS Kutno zorganizował „Mikołajki” dla najmłodszych zawodników. Odbył się m.in. specjalny trening współprowadzony przez trenerów grup młodzieżowych oraz zawodników drużyny MKS Ekobud Stal Kutno – Mistrza Polski Seniorów w baseballu 2022.

Reklama

- Co roku staramy się pamiętać o naszych najmłodszych adeptach gry w baseball. Nie inaczej było i w tym roku. W treningu wzięły udział dzieci z grupy „Mój pierwszy trening z baseballem”, młodzicy oraz kadeci. Zajęcia prowadzili trenerzy na co dzień opiekujący się grupami dziecięcymi. W realizacji zajęć pomagali zawodnicy drużyny seniorskiej MKS Ekobud Stal Kutno – Artur Wojtczak, Yeuheni Kurhun, Jakub Nadolski oraz Kiryl Kozlouski - informuje MKS Stal BiS Kutno.

Zajęcia prowadzone były w formie zabaw, konkursów i gier ruchowych, wzbudzając radość i uśmiech na twarzach dzieci i młodzieży. Na trybunach wspierała ich liczna grupa rodziców, którzy postanowili wraz z nimi spędzić ten magiczny czas.

W klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczestników wprowadzały mikołajkowe czapki. Na koniec treningu ku zdziwieniu wszystkich pojawił się Mikołaj, który wraz z prezesem klubu panem Aleksandrem Wysoczyńskim obdarował ich prezentami ufundowanymi przez sponsorów.

- Serdecznie dziękujemy firmom: P.P. „Agropol”, Trans-Michor, „VIP-BUSS”, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „Oaza Piękna”, Catering „Wilczy Gold”, T.D.J. „Ozdowscy”, Kelloggs. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania mikołajkowego! Wesołych Świąt! - podsumowuje MKS Stal BiS Kutno.

Info: MKS Stal BiS Kutno

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy