Reklama

Baseballowy weekend we Wrocławiu na remis

Opublikowano:
Autor:

Baseballowy weekend we Wrocławiu na remis - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Na nowo otwartym boisku we Wrocławiu drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu z zespołem „Barons” Wrocław. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem tamtejszej drużyny (9:5). Niewielka czteropunktowa różnica punktowa dla zawodników z Wrocławia zdecydowała o pierwszej wygranej gospodarzy tego spotkania.

Mimo przegranej dobrze spisali się w tym meczu miotacze naszej drużyny Tobiasz Światłowski, Krzysztof Piotrowski i Jakub Wojtczak. Niestety słabsza gra w obronie ekipy z Kutna zadecydowała o uzyskaniu przewagi w tym meczu przez gospodarzy z Wrocławia. Ozdobą tego meczu były niewątpliwie dwa 2 RUN HR w wykonaniu Dominika Gajdzińskiego oraz Jakuba Wojtczaka, który prowadzi w klasyfikacji HR w tym sezonie.

W drugim meczu zawodnicy z Kutna przystąpili do ataku w każdej rozgrywanej zmianie co dało dorobek uzyskania 3 obiegów. Całe spotkanie toczyło się bardzo wyrównanie i zakończyło się wynikiem (3:1) dla ekipy z Kutna. Tym razem gra w obronie wyglądała wzorowo i dzięki temu drużyna „Barons” Wrocław nie zdołała zaliczyć ani jednego obiegu. Na wyróżnienie zasługuje bardzo dobra gra naszego miotacza Jakuba Nadolskiego, który narzucał piłkę przez całe spotkanie.

W następny weekend ekipa z Kutna rozegra 2 mecze w Kutnie z drużyną „ Dęby” Osielsko. Zapraszamy na mecz i życzymy powodzenia.

Ekipę „ Stalowców” reprezentowali: Tobiasz Światłowski, Bartłomiej Kopański, Wojciech Zagawa, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Maciej Wróblewski, Dominik Gajdziński, Mateusz Serafin, Jakub Nadolski, Kacper Cichowski, Marcin Smakowski i Gracjan Bielecki. Trenerem drużyny baseballistów z Kutna jest Marcin Smakowski a kierownikiem Rafał Gajdziński.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE