Buty Nie Grają Kutno lepsze od ŁKS-u [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport 6 stycznia drużyna 3 Ligi koszykówki męskiej KS Buty Nie Grają Kutno zmierzyła się w Łodzi z tamtejszym ŁKS Politechnika II Łódź, zwyciężając 110-82 w kwartach- ( 24-19, 26-22, 32-15, 28-26).

Drużyna przystąpiła do meczu bardzo skoncentrowana o czym świadczy zwycięska I kwarta meczu – 24-19 . Kolejne odsłony to bardzo dobra gra podopiecznych Patryka Kołodziejczaka. Konsekwencja w akcjach podkoszowych i szybkie ataki kończyły  zdobyczami punktowymi.

Po I połowie  kutnianie prowadzili 50-41. Kolejne kwarty zwłaszcza III to dominacja kutnowskiej drużyny. Końcowy wynik meczu 110-82. Kolejne spotkanie 28 stycznia 2024r. (niedziela) godz. 17. 00 . Hala Sportowa SP9 w Kutnie.

Info: KS Kutno