Czołówka kutnowskiego tenisa na indywidualnych mistrzostwach

Czołówka kutnowskiego tenisa na indywidualnych mistrzostwach - Zdjęcie główne

Sport

W dniach 16-17 września na kortach Kutnowskiego Towarzystwa Tenisowego odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Kutna w kategorii OPEN. Mimo niesprzyjających warunków na starcie stawiła się cała czołówka kutnowskiego tenisa a drabinka turniejowa została w pełni obsadzona. W pierwszych rundach za niespodziankę należy uznać zwycięstwo Adama Jaszczaka nad dużo bardziej doświadczonym Krzysztofem Kowalczykiem, jednak w pełni zasłużone 6/3 6/2. W półfinałach zameldowała się cała czwórka faworytów która w ośmiu meczach straciła w sumie tylko cztery gemy. W walce o finał Piotr Leonowicz pokonał Roberta Winieckiego 6/2 6/2 a Radosław Łopata Dariusza Mieszkowskiego 6/1 7/5. W meczu o trzecie miejsce Winiecki pokonał Mieszkowskiego 6/3 6/1 a w finale Łopata Leonowicza 6/4 6/1, tym samym po raz kolejny zostając Mistrzem Kutna w kategorii OPEN.