Reklama

Dariusz Mieszkowski zdobywcą Pucharu Lata

Opublikowano:
Autor:

Dariusz Mieszkowski zdobywcą Pucharu Lata - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Zakończyły się rozgrywki tenisowe w ramach Pucharu Lata 2018. Udział w nich wzięło osiemnastu adeptów białego sportu. Po raz pierwszy Puchar Lata rozegrany został systemem do dwóch przegranych. Pozwoliło to zawodnikom na udział w większej liczbie spotkań.

Puchar Lata 2018 wywalczył Dariusz Mieszkowski, zdobywając tyle samo punktów, co Robert Winiecki. O zwycięstwie zadecydowały bezpośrednie spotkania między zawodnikami. Godne uwagi były także występy Jędrzeja Pietrzaka z Łowicza, który zajął trzecie miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Udział w turniejach Pucharu Lata był dla mnie nowym doświadczeniem i świetną zabawą. Dobra atmosfera zachęcała do brania udziału w kolejnych rozgrywkach. Z pewnością będę śledził informacje o kolejnych wydarzeniach tenisowych w Kutnie. Warto dodać, że obiekt jest utrzymany na wysokim poziomie, co przekłada się na jakość gry – dodaje Jędrzej Pietrzak z Łowicza.

- Chciałbym podziękować Kutnowskiemu Towarzystwu Tenisowemu za współorganizację turniejów. Po małych korektach w regulaminie, impreza zagości w tej formule na stałe w kalendarzu kutnowskich imprez sportowych – powiedział dyrektor MOSiR, Paweł Ślęzak.

- Chcemy serdecznie podziękować przede wszystkim MOSiR Kutno za możliwość organizacji kolejnej edycji Pucharu Lata, tym razem w nowatorskiej formie, która uzyskała aprobatę wśród zawodników. Szczere podziękowania kierujemy także dla zawodników, za aktywne uczestnictwo w serii turniejów oraz grę fair-play. Już dziś zapraszam wszystkich sympatyków tenisa na Mistrzostwa Kutna, które planujemy rozegra- 8-9 września (OPEN), 15-16 września (kategoria +50). Mistrzostwa będą rozgrywane systemem pucharowym – dodaje Andrzej Krauzowicz – prezes Kutnowskiego Towarzystwa Tenisowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE