Dominacja nazywa się od dziś KS Sand Bus Kutno

Dominacja nazywa się od dziś KS Sand Bus Kutno - Zdjęcie główne

SportTakiego wyniku spotkania pomiędzy kutnowskim KS-em, a Zjednoczonymi Bełchatów nie spodziewał się chyba nikt. Podopieczni Andrzeja Grzegorka rozbili rywala w pył, wygrywając 30-0 (!). Najlepszym strzelcem został Michał Michałek, który zapisał na swoim koncie osiem trafień.

Od pierwszej minuty dominacja KS-u nie podlegała dyskusji. Wynik już w trzeciej minucie powinien otworzyć Michałek, który podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze. Bramkarz bełchatowian wykazał się jednak refleksem i sparował uderzenie na rzut rożny. Wielkie strzelanie przy Kościuszki rozpoczął Kamil Zagajewski, który w 5. minucie wpakował piłkę do siatki. Po kwadransie kutnianie prowadzili już 5-0 i niemal każda kolejna akcja w ich wykonaniu kończyła się powiększeniem prowadzenia. Do przerwy podopieczni Andrzeja Grzegorka zaaplikowali bełchatowianom 16 bramek, wyrównując tym samym klubowy rekord, jakim było zwycięstwo nad Victorią Grabów.
Po zmianie stron kutnianie, głodni kolejnych bramek, nie zwolnili tempa i raz za razem stwarzali zagrożenie pod bramką gości. Bezradny goalkeeper Zjednoczonych jeszcze czternastokrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Ozdobą spotkania było bez wątpienia trafienie z 64. minuty, kiedy na listę strzelców wpisał się Jan Nadolski, pokonując Piotra Płuciennika uderzeniem z przewrotki.

KS Sand Bus Kutno - Zjednoczeni Bełchatów 30-0 (16-0)
1-0 5' Zagajewski
2-0 6' Michałek
3-0 7' Zagajewski
4-0 10' Wielgus
5-0 16' Zagajewski
6-0 18' Wielgus
7-0 21' Michałek