„Dziewiątka” mistrzem województwa w biegach przełajowych

„Dziewiątka” mistrzem województwa w biegach przełajowych - Zdjęcie główne

SportW miniony czwartek (17 maja) w Zgierzu odbył się finał wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych. W zawodach wzięła udział liczna reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie. W najmłodszej kategorii chłopców (2007 i młodsi) „Dziewiątka” została Mistrzem Województwa Łódzkiego!

To duży sukces chłopców, którzy wystąpili w następującym składzie: Igor Frydrysiak, Bartosz Jaskuła, Patryk Łuczak, Daniel Pawłowski, Jakub Kubiak, Hubert Kowalski oraz Miłosz Sieczka.

W kategorii dziewcząt młodszych drużyna w składzie: J. Dębińska, S. Gałaj, N. Hupa, J. Karasiewicz, B. Skalska, N. Tomczak i N. Tasiemska zajęła miejsce V miejsce. Dziewczęta starsze w składzie: O. Avenarius, A. Sobczyk, A. Urbańska, J. Jędrzejczak, M. Józefowicz, W. Gruszka, J. Ruszkowska uplasowały się na XI miejscu.

Chłopcy starsi w składzie: K. Bazelak, A. Domżał, K. Maciejewski, Sz. Turek, Sz. Sikorski, P. Sobczyk, M. Życzkowski i M. Olczak zajęli miejsce IX. Opiekunami byli Jacek Kudła i Mariusz Baranowski.