Reklama

Reklama

"Dziewiątka" na półfinałach województwa

Opublikowano: 22 października 2019 13:51
Autor: ksz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport 17 października na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawie Mazowieckiej odbył się Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W ramach tych zawodów startowały najlepsze sztafety przełajowe z powiatów; kutnowskiego, rawskiego, skierniewickiego i łowickiego.

Reklama

Bardzo dobrze w tej konkurencji zaprezentowali się chłopcy i dziewczęta ze szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie, startujące w ramach Igrzysk Dzieci (klasy IV – VI). Chłopcy z „Dziewiątki” w bardzo silnej stawce odnieśli bezdyskusyjne zwycięstwo, kończąc bieg z przewagą ponad 200 m. Reprezentacja chłopców biegła w składzie: Igor Frydrysiak, Bartosz Jaskuła, Kowalski Hubert, Pawłowski Daniel, Kubiak Jakub, Pluciński Gabriel, Chlebny Krzysztof, Sieczka Miłosz. Startująca w tej samej kategorii wiekowej dziewczęta po bardzo zaciętej walce zajęły drugie miejsce. W tej kategorii SP 9 reprezentowały: Sandra Gałaj, Patrycja Wielemborek, Blanka Skalska, Julia Dębińska, Nikola Hupa, Julia Michalska, Marlena Humeniuk, Julia Karasiewicz i Alicja Cicherska. Obydwie sztafety wywalczyły awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 23.10. 2019 r. w Sieradzu. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII – VIII) startowała z „Dziewiątki” sztafeta dziewcząt, która uplasowała się na VIII pozycji.

Opiekunami reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 9 byli nauczyciele wychowania fizycznego: Mariusz Baranowski i Jacek Kudła.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  88952634

  88952634'||'

 • rok temu | ocena +0 / -0

  88952634

  88952634'+'

 • rok temu | ocena +0 / -0

  88952634

  88952634s3

 • rok temu | ocena +0 / -0

  88952634

  88952634-0