Falstart KS-u Kutno. Broń Radom górą przy Kościuszki [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport Od porażki rozpoczęli nowy sezon III ligi piłkarze KS-u Kutno. Podopieczni Dominika Tomczaka ulegli dziś na własnym stadionie Broni Radom 1:3. Co gorsza trener kutnian większość meczu oglądał z trybun, po tym jak został ukarany czerwoną kartką.

Pierwsze pół godziny meczu nie należało do porywających, choć gospodarze mieli dwie dogodne sytuacje do objęcia prowadzenia. To jednak goście rozwiązali worek z bramkami. Zanim jednak zobaczyliśmy pierwszą bramkę, czerwoną kartkę ujrzał trener KS-u, Dominik Tomczak. Szkoleniowiec nie zgadzał się z decyzjami sędziego i po wymowie zdań arbiter pokazał mu czerwony kartonik. Chwilę później, w 33. minucie na listę strzelców wpisał się Bartosiak. KS zdołał wyrównać jeszcze przed przerwą dzięki trafieniu Patora i po pierwszych trzech kwadransach na tablicy widniał wynik 1:1.

Drugą połowę bardzo dobrze rozpoczęli radomianie, za co zostali wynagrodzeni w 52. minucie, gdy na prowadzenie wyprowadził ich Kielak. Piłkarze KS-u nie zdołali już w tym spotkaniu trafić do siatki, za to kropkę nad "i" kilka minut przed końcowym gwizdkiem postawił Dias, zapewniając przyjezdnym pierwszy w tym sezonie komplet punktów.

KS Kutno - Broń Radom 1:3 (1:1)

1:0 Bartosiak '33

1:1 Patora '41

1:2 Kielak '52

1:3 Dias '83

KS Kutno: Wolański - Rokosz, Kacela, Bujalski, Patora, Szczepański, Niedzielski, Kraśniewski, Kralkowski, Kasperkiewicz, Klepacz.

Broń Radom: Kosiorek - Machajek, Wrześniewski, Kośmicki, Olszewski, Bartosiak, Dias, Elian Hernandez, Kielak, Michalski, Kowalczyk.