Falstart w Kwiatkowicach

Falstart w Kwiatkowicach - Zdjęcie główne

SportNie tak inaugurację rozgrywek czwartej ligi łódzkiej wyobrażali sobie kibice KS-u Sand Bus Kutno. W pierwszym spotkaniu kutnianie zmierzyli z LKS-em Kwiatkowice. Niestety podopieczni Andrzeja Grzegorka nie mogą być zadowoleni z wyniku. Po dziewięćdziesięciu minutach schodzili bowiem z boiska pokonani, przegrywając 2-5.

Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla kutnian, którzy po zaledwie czterech minutach przegrywali 0-2 po trafieniach Łukasza Wiśniewskiego i Mariusza Woźniaka. Niestety to nie był koniec strzeleckich popisów LKS-u. W 25. minucie gospodarze, za sprawą Dominika Woźniaka pokonali bowiem Sobczaka po raz trzeci.

Tym razem odpowiedź podopiecznych Andrzeja Grzegorka była jednak natychmiastowa i niespełna sto dwadzieścia sekund później swoje premierowe trafienie w barwach KS-u zapisał na swoim koncie Przemysław Nawrocki. Kutnianie wyraźnie złapali wiatr w żagle i poszli za ciosem. Efektem tego było kontaktowe trafienie Adriana Marciocha w 31. minucie.

Kiedy wydało się że KS, podobnie jak w rundzie wiosennej, zdoła odwrócić losy spotkania z LKS-em na swoją korzyść, tuż po zmianie stron na 4-2 podwyższył Łukasz Wiśniewski. Kutnianie próbowali jeszcze nawiązać walkę jednak ich nadzieje skutecznie zgasił Adrian Płuciennik, który w 77. minucie pokonał Sobczaka z rzutu wolnego, ustalając wynik meczu na 5-2 dla gospodarzy.

LKS Kwiatkowice - KS Sand Bus Kutno 5-2 (3-2)
1-0 2' Łukasz Wiśniewski
2-0 4' Mariusz Woźniak
3-0 25' Dominik Woźniak
3-1 27' Przemysław Nawrocki
3-2 31' Adrian Marcioch
4-2 48' Łukasz Wiśniewski
5-2 77' Adrian Płuciennik

KS: Sobczak — Placek (46’ Retkowski), Piotr Nawrocki, Kaczor, Padzik, Pietrow (46’ Góralczyk), Serwaciński (80’ Szumer), Mitura (56’ Jakubowski), Zagajewski, Marcioch (67’ Cichacki), Przemysław Nawrocki