Finał nie dla KS-u. Kutnianie przegrywają z rezerwami Widzewa

Finał nie dla KS-u. Kutnianie przegrywają z rezerwami Widzewa - Zdjęcie główne

SportTo koniec przygody KS-u z rozgrywkami Okręgowego Pucharu Polski. Kutnianie w półfinałowej batalii musieli bowiem uznać wyższość występującego na co dzień w lidze okręgowej Widzewa II Łódź przegrywając 2-3.

Początek pierwszej połowy spotkania nie ułożył się po myśli kutnian. Lider IV ligi łódzkiej po niespełna pół godziny gry przegrywał bowiem z z rezerwami Widzewa 0-2. KS zdołał co prawda odpowiedzieć kontaktowym trafieniem z rzutu karnego autorstwa Igora Świątkiewicza, ale na przerwę w lepszych nastrojach schodzili widzewiacy, którzy prowadzili 2-1.
Po zmianie stron kutnianie potrzebowali zaledwie czterech minut, aby doprowadzić do wyrównania. Ze zdobytej bramki mógł cieszyć się Bartos, który dobił wcześniejsze uderzenie Dynela. Piłkarze z Kutna złapali wiatr w żagle i kiedy wydawało się, że objęcie prowadzenia jest już tylko kwestią czasu to gospodarze mogli celebrować zdobycie gola. Mimo jeszcze kilku dobrych okazji piłkarzom KS-u nie udało już się odwrócić losów spotkania i ostatecznie musieli pożegnać się z rozgrywkami okręgowego pucharu ulegając rezerwom Widzewa 2-3.

Widzew II Łódź – KS Sand Bus Kutno 3-2 (2-1)
1-0 16′ Drążczyk
2-0 26′ Mihaljević,
2-1 35′ Świątkiewicz (k)
2-2 49′ Bartos
3-2 61′ Mihaljević

KS: Sokołowicz – Wielgus, Kowalczyk, Sobczak, Gawlik, Kralkowski, Dąbrowski (63′ Ostrowski), Gałązka (46′ Periżok), Bartos, Dynel, Świątkiewicz