Reklama

Firma DS Smith dołączyła do klubowej rodziny KKS PRO BASKET KUTNO S.A.

Opublikowano:
Autor:

Firma DS Smith dołączyła do klubowej rodziny KKS PRO BASKET KUTNO S.A. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport DS Smith Polska sp. z o.o. wiodący w Europie dostawca opakowań został kolejnym partnerem KKS PRO BASKET KUTNO S.A. Firma której jeden z zakładów działa w kutnowskiej strefie ekonomicznej przekazała na rzecz klubu sprzęt komputerowy wartości blisko 6 tysięcy złotych.

Sprzęt przekazany przez DS Smith to wysokiej klasy komputery, które już dziś znalazły swoje miejsce w klubowym biurze. Obie strony nie ukrywają zadowolenie ze współpracy, na której z pewnością skorzystają zarówno Klub jak i Firma. Sprzęt, który do nas trafił będzie odpowiednio wykorzystany do pracy biurowej oraz przy tworzeniu projektów graficznych.

- Cieszy nas to że kolejna z firm działających na terenie naszego miasta znalazła się w naszej koszykarskiej rodzinie mówi Dorian Koralewski Manager Klubu.

DS Smith również cieszy się z rozpoczęcia współpracy - Tego typu inicjatywa wpisuje się w politykę naszej firmy. Chcemy promować lokalne działania sportowe i nie tylko. Na tego typu działaniach korzystają wszyscy, a naszej firmie zależy na budowaniu pozytywnych relacji z lokalną społecznością mówi Paweł Podgrodzki Dyrektor kutnowskiego zakładu. Kolejny raz w pozyskanie partnera wkład miała firma PRO-MEDIA, dzięki której udało się doprowadzić do finalizacji rozmów i końcowego pozyskania sponsora.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE