Reklama

Reklama

[FOTO] Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży: pogoda pokrzyżowała plany

Opublikowano: 5 października 2020 09:08
Autor: toza, nadesłane

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport 4 października był ostatnim dniem turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Niestety niedzielę zdominowały intensywne opady deszczu, które uniemożliwiły rozegranie obu spotkań tj. UKS Yankees Działodowo – MKS Stal BiS Kutno – spotkanie o 3 i 4 miejsce KS Barons Wrocław – KS Silesia Rybnik – spotkanie o 1 i 2 miejsce.

Reklama

Spotkanie Działdowa z Kutnem decyzją sędziego głównego został wstępnie odroczony o 2 godziny. Po tym czasie sędzia podtrzymał decyzję o niemożliwości rozegrania spotkania . Powodem było zbyt mokre boisko.

Decyzją komisji turnieju Działdowo oraz Kutno uzyskało równorzędną 3 lokatę w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i obie drużyny otrzymały brązowy medal. Drugie spotkanie Wrocławia z Rybnikiem o zdobycie 1 miejsca rozpoczął się o czasie i trwał do 2 zmiany (wynik 12:6 dla drużyny z Wrocławia).

Niestety, intensywne opady deszczu doprowadziły do przerwania także drugiego spotkania. Tu także decyzją komisji turnieju mecz został zakończony przed czasem obie drużyny uzyskały pierwszą lokatę.

Końcowa klasyfikacja

1 – KS Barons Wrocław, KS Silesia Rybnik

2

3 – UKS Yankees Działodowo, MKS Stal BiS Kutno

4 –

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.