Inauguracja kutnowskiego Pucharu Lata 2021. Kto okazał się zwycięzcą?

Autor: | Zdjęcie: archiwum

Inauguracja kutnowskiego Pucharu Lata 2021. Kto okazał się zwycięzcą? - Zdjęcie główne

Inauguracja kutnowskiego Pucharu Lata 2021. Kto okazał się zwycięzcą? | foto archiwum

Sport W rozegranym w weekend I turnieju w ramach Pucharu Lata 2021 w tenisie ziemnym zwyciężył Dariusz Mieszkowski. W finale pokonał Michała Imińskiego.

Dariusz Mieszkowski okazał się najlepszym tenisistą w pierwszym starciu tegorocznego Pucharu Lata. Drugi był Michał Imiński po przegranej w finale / 6:3, 6:3/.

Trzecie miejsce zajął Kamil Olejniczak, który pokonał Andrzeja Jabłońskiego /6:1, 6:1/. Najciekawszym pojedynkiem turnieju uznano ponad trzygodzinny mecz półfinałowy pomiędzy Dariuszem Mieszkowskim a Mateuszem Mirosławskim /6:3, 5:7, 7:5/.

Następny turniej już 17/18 lipca.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Kutnowskie Towarzystwo Tenisowe informują, że tegoroczna edycja „Pucharu Lata” rozegrana zostanie podobnie jak w zeszłym roku systemem rosyjskim (do dwóch przegranych spotkań turniejowych). Nie będzie podziału na kategorie wiekowe. Turnieje będą rozgrywane w soboty i niedzielę od godziny 9.00,  w następujących terminach:  27.06,  18.07,  01.08, 15.08.