Jednostronny mecz w Żychlinie

Jednostronny mecz w Żychlinie - Zdjęcie główne

SportZ bardzo dobrej strony zaprezentowali się dziś piłkarze KS-u Sand Bus Kutno, którzy w ramach rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski wysoko pokonali KS Żychlin. Podopieczni Andrzeja Grzegorka zwyciężyli 8-0, a hat-trickami popisali się Adrian Marcioch oraz Przemysław Nawrocki.

Spotkanie miało jednostronny przebieg. Gospodarze jedynie przez pierwsze trzydzieści minut skutecznie bronili dostępu do własnej bramki. Wraz z upływającym czasem zasieki obronne żychlinian stawały się coraz słabsze, co skutecznie wykorzystali piłkarze z Kutna, jeszcze przed przerwą dwukrotnie pokonując goalkeepera z Żychlina.

Po zmianie stron na boisku dominowała już tylko jedna drużyna. Podopieczni Andrzeja Grzegorka, grając skutecznie w ofensywie, jeszcze sześciokrotnie umieszczali piłkę w siatce, pieczętując tym samym swoją okazałą wygraną.

KS Żychlin - KS Sand Bus Kutno 0-8 (0-2)
0-1 30' Marcioch
0-2 36' Marcioch
0-3 47' Przemysław Nawrocki
0-4 52' Przemysław Nawrocki
0-5 60' Jakubowski (k)
0-6 72' Marcioch
0-7 82' Sokołowicz (k)
0-8 83' Przemysław Nawrocki

KS: Sokołowicz - Padzik (55' Szumer), Kaczor (46' Piotr Nawrocki), Kowalczyk, Placek (46' Retkowski), Góralczyk, Jakubowski, Mitura (46' Tracz), Przemysław Nawrocki, Marcioch