Kadetki zwyciężyły w Pabianicach

Kadetki zwyciężyły w Pabianicach - Zdjęcie główne

SportDobrze spisała się drużyna KKS Pro-Basket Sirmax Kutno Kutno, która w V kolejce ligi kadetek po dobrej grze wygrała 96 : 60 z zespołem z Pabianic. Początek meczu był bardzo wyrównany z jednak rysowała się lekka przewagą zawodniczek PTK Foto Pabianice.

Pierwszą kwartę wygrały gospodynie 25 do 20. Decydującą dla losów spotkania okazała się druga kwarta, którą zawodniczki PRO-BASKETU wygrały 31 do 14. W trzeciej i czwartej kwarcie kutnowska drużyna kontrolowała grę, systematycznie powiększając przewagę. Najskuteczniejszą zawodniczką w zespole trenera Adama Pawłowskiego została Julia Myszkowska - autorka 41 punktów w meczu.

PTK FOTO Ciesielski Pabianice – KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 60 : 96 (25:20, 14:31, 12:22, 9:23)

W Pabianicach zespół KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno grał w składzie: Justyna Kozarska -2 pkt., Julia Myszkowska -41, Sara Kubiak -14, Aleksandra Żurawik -4, Julia Dresler -10, Kinga Stasinowska -6, Gabriela Nadolska -3, Iga Woźniak -13, Zuzanna Sikorska -1, Małgorzata Jabłońska -0, Weronika Zalewska -2, Gołofit Natalia -0.