Kolejne podium pływaczki kutnowskiego "Delfinka" na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport W minionym tygodniu nie zabrakło emocji sportowych dla 338 zawodników z 16 klubów pływackich z województwa łódzkiego.

Zawodnicy z roczników 2012,2011,2010 rywalizowali w zawodach pływackich cyklu Liga Dzieci i Młodzików (runda I).  To już kolejna impreza pływacka tego typu, na której Zuzanna Żydowo, zawodniczka Uczniowskieg Klubu Sportowego "Delfinek" w Kutnie po raz kolejny stanęła na podium. Tym razem 4 miejsce w konkurencji 50m stylem klasycznym z wynikiem 46.56. Zuzanna walczyła do końca wyścigu, pomimo iż tuż po skoku spadły jej okulary pływackie. Mimo to, zdobyła miejsce na podium. W konkurencji 50m stylem motylkowym Zuzia wywalczyła 12 pozycję. Bardzo dobrze spisali się również jej koledzy klubowi, którzy wśród dużej konkurencji wywalczyli wysokie pozycje. Na 11 miejscu w konkurencji 50m stylem klasycznym z czasem 49.81 znalazł się Pawlak Franciszek, tuż za nim na miejscu 15 w tej samej konkurencji wyścig ukończył Kubiak Kacper. Gratulujemy zawodnikom pobitych 12 rekordów życiowych, na następnych zawodach życzymy kolejnych sukcesów.