Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Komplet punktów na zakończenie sezonu. KS  Kutno znów lepszy od Olimpii - Zdjęcie główne

KS Kutno znów wygrał z Olimpią Zambrów | foto archiwum KCI

Sport W dobrych nastrojach sezon 2020/2021 kończą piłkarze KS-u Kutno. W ostatniej kolejce podopieczni Dominika Tomczaka wyszarpali 3 punkty, pokonując na wyjeździe Olimpię Zambrów.

W rundzie jesiennej KS podejmował Olimpię przy ul. Kościuszki 29. Wówczas kutnianie nie dali drużynie z Zambrowa większych szans, zwyciężając 4:2 (prowadzili do przerwy aż 4:0). Mecz wyjazdowy nie był już jednak takim spacerkiem.

To gospodarze pierwsi wyszli na prowadzenie, po golu strzelonym w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Ekipa Tomczaka nie dała jednak za wygraną i walczyła dzielnie o zmianę wyniku. Opłaciło się. Najpierw w 78. minucie wyrównanie gościom dał  Swiątek, a gola na wagę zwycięstwa 5 minut później strzelił Marcioch.

Tym samym KS Kutno, z dorobkiem 55 punktów, kończy sezon na 1. pozycji grupy spadkowej III ligi (grupa I). Olimpia Zambrów zakończyła natomiast rozgrywki na 11. pozycji i prawdopodobnie spdanie do IV ligi.

Olimpia Zambrów - KS Kutno 1 - 2 (1 - 0)

1 - 0 '45+3 Kraksa

1 - 1 '78 Świątek

1 - 2  '83 Marcioch