KS Kutno pokonał Stal Niewiadów. Cenne zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport Cennym zwycięstwem zakończył się dla KS-u Kutno ostatni mecz rundy jesiennej IV ligi. Drużyna Jacka Walczaka wygrała dziś na własnym boisku ze Stalą Niewiadów 4:3.

Do dzisiejszego meczu gospodarze przystępowali z dorobkiem 31 punktów. Drużyna z Niewiadowa miała natomiast na koncie jedynie 17 punktów.

Gole dla kutnian strzelali: Piotr Kierus (w 1., 58. i 64. minucie) i Dawid Telestak (rzut karny). Przyjezdni z kolei trzy razy pokonali bramkarza KS-u: w 21. i 32. minucie oraz podczas rzutu karnego (Mateusz Białek).

Po spotkaniu KS Kutno znajduje się na 7. miejscu w grupie łódzkiej, zdobywając 34 punkty. Stal Niewiadów jest w tej chwili 16. i niewiele dzieli ją od strefy spadkowej.

KS Kutno - Stal Niewiadów 4:3

KS Kutno (wyjściowy skład): Sokołowicz, Sobczak, Florczak W., Głowiński, Dąbrowski, Kierus, Telestak, Wielgus, Ramel, Skawiński K., Kasperkiewicz