KS podtrzymał zwycięską passę. Pilica pokonana

KS podtrzymał zwycięską passę. Pilica pokonana - Zdjęcie główne

SportKolejny komplet punktów powędrował na konto kutnowskiego KS-u. Tym razem podopieczni Sławomira Ryszkiewicza pokonali w meczu wyjazdowym Pilicę Przedbórz 4-2, udanie rewanżując się na jesienną porażkę na własnym stadionie. Łupem bramkowym podzielili się Placek, Serwaciński, Nizioł oraz Zagajewski.

W pierwszej połowie gra toczyła się pod dyktando podopiecznych Sławomira Ryszkiewicza, którzy po czterdziestu pięciu minutach pewnie prowadzili 3-0.

Sytuacja zmieniła się diametralnie w drugiej częsci spotkania, kiedy na przestrzeni zaledwie stu osiemdziesięciu sekund, Potakowski oraz Madej pokonali Michała Sokołowicza, niwelując straty do zaledwie jednej bramki. Kutnianie nie wypuścili jednak z rąk trzech punktów i już w doliczonym czasie gry przypieczętowali zwycięstwo golem Zagajewskiego.

Z dorobkiem 44 oczek KS awansował na piąte miejsce w tabeli.

Pilica Przedbórz - KS Sand Bus Kutno 2-4 (0-3)