KS przegrywa z Lechią. Kutno pikuje w dół tabeli [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

KS przegrywa z Lechią. Kutno pikuje w dół tabeli [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

SportKolejna porażka KS-u Kutno i bardzo trudna sytuacja żółto-niebieskich w tabeli. Po porażce 0:2 z Lechią Tomaszów Mazowiecki podopieczni Dominika Tomczaka wystają poza strefę spadkową o zaledwie punkt.

Walka we wczorajszym meczu była zacięta i po pierwszej połowie można było spodziewać się różnych scenariuszy, jako że tablica wciąż pokazywała wynik 0:0. Po przerwie obudzili się jednak gospodarze. W 53. minucie pierwszego gola strzelił Klim Morenkov, a niecałe pół godziny później wynik meczu ustanowił Dominik Pecyna.

Do końca sezonu pozostały cztery mecze, w tym trzy - ze Zniczem Biała Piska, Pilicą Białobrzegi i Mamrami Giżycko - rozgrywane będą o 6 punktów, bowiem wszystkie te drużyny walczyć będą o utrzymanie.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – KS Kutno 2:0 (0:0)
1:0 Klim Morenkov '54
2:0 Dominik Pecyna '82

Lechia: Mateusz Awdziewicz – Kamil Lewiński, Kamil Cyran, Artur Dunajski, Michał Drabik (7' Patryk Jakubczyk) – Klim Morenkov (85' Ernest Warczyk), Eryk Kaproń, Kamil Szymczak (85' Jakub Zima), Dominik Pecyna, Adam Nowak – Miłosz Kapica (74' Piotr Sulima).

KS: Sokołowicz – Staniszewski (85' Górecki), Głowiński, Kacela (86' Białas), Bujalski (71' Ostrowski) – Wielgus, Szczytniewski (66' Żyła), Patora (66' Cudowski), Kralkowski – Kasperkiewicz, Telestak.

Żółte kartki: Kamil Szymczak, Kamil Lewiński, Dominik Pecyna, Klim Morenkov (Lechia) – Kamil Wielgus, Sebastian Staniszewski (Kutno)

Sędziował: Mateusz Maj (Trzebnica)