MKS "Stal" Bis Kutno Mistrzem Polski w baseballu U-23

MKS "Stal" Bis Kutno Mistrzem Polski w baseballu U-23 - Zdjęcie główne

SportW sobotę 30 wrześniadrużyna z Kutna udała się do Osielska aby rozegrać turniej finałowy o tytuł Mistrza Polski w baseballu kategorii U-23. W pierwszym spotkaniu kutnowscy baseballiści nie dali szans ekipie z Warszawy i wygrali spotkanie z „Centaurami” 29:4.

W meczu finałowym MKS „Stal” BIS Kutno wygrał zdecydowanie 10:0 z gospodarzami turnieju „Dębami” Osielsko. Po rozegraniu wszystkich spotkań wyłoniono medalistów Mistrzostw w kategorii U-23:

I miejsce, złoty medal i tytuł Mistrza Polski – MKS „Stal” BIS KUTNO
II miejsce, srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski - „Dęby” Osielsko
III miejsce, brązowy medal - „Centaury” Warszawa

Warto dodać, iż podczas Mistrzostw Polski wyłoniono MVP (najbardziej wartościowego gracza) turnieju oraz najlepszego miotacza. Miło jest zakomunikować, iż tytuł MVP uzyskał KACPER KAMIŃSKI zawodnik „STALI” BIS KUTNO a najlepszym miotaczem turnieju został też gracz z kutnowskiej ekipy ARTUR WOJTCZAK.

Drużyna wystąpiła w składzie: Maciej Wróblewski, Kamiński Kacper, Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak, Mateusz Nowicki, Gajdziński Dominik, Radosław Jóźwiak, Kacper Cichowski, Cezary Miklas, Jakub Kasica, Kopański Bartłomiej, Światłowski Tobiasz, Mroziewski Jan. Trenerem zespołu z Kutna jest Marcin Smakowski.