Mocne ciosy zalały Kutno

Sport Już po raz piąty w naszym mieście rozegrany został turniej bokserski. W tym roku kibice byli świadkami 24 emocjonujących walk turniejowych, w których rywalizowali zawodnicy z całego kraju i Niemiec.

W walce turnieju o pas Prezydenta Miasta Kutna naprzeciw siebie stanęli zawodnicy kutnowskiej Stali: Marcin Kozanecki oraz Artur Zawadzki. Niejednogłośnym zwycięzcą (2-1) został Artur Zawadzki, który poza pasem uhonorowany został również okazałym pucharem.

Turniej zorganizowali Kutnowskie Stowarzyszenie Bokserskie Stal, Widzew Łódź, Okręgowy Związek Bokserski i Polski Związek Bokserski.

Komplet turniejowych wyników:

Justyna Paradowska (MUKS Widzew Łódź) - Sylwia Marcisz (KS Skalnik Wiśniówka) 3-0
Klaudia Maczuba (MUKS Widzew Łódź) - Oliwia Wiśnios (SKB Skarżysko Kamienna) TKO Oliwia Wiśnios
Oliwier Rogiewicz (Champion Włocławek) - Adrian Lewandowski (GKS Łokietek Brześć Kuj.) 0-3
Filip Lewandowski (Champion Włocławek) - Kacper Fidos (SKB Skarżysko Kamienna) 3-0
Filip Kamiński (WKB Start Włocławek) - Wiktor Orynek SKB Skarżysko Kamienna) 3-0
Simon Reith (Niemcy) - Bogdan Tsykowski (MUKS Widzew Łódź) 2-1
Kacper Tokarz (KS Skalnik Wiśniówka) - Oskar Ksel (Fighter Kielce) 0-3
Khalid Adromou (Niemcy) - Bartosz Majewski (Champion Włocławek) 2-1
Johanes Benedict (Niemcy) - Rusłan Bondar (MUKS Widzew Łódż) TKO Rusłan Bondar
Andreas Salimovic (Niemcy) - Daniel Mazurek (Champion Włocławek) 1-2
Jordan Odeghe (Niemcy) - Piotr Kalwasiński (WKB Start Włocławek) TKO Jordan Odeghe
Patryk Bączak (KKS 1925 Kalisz) - Michał Wasilkowski (MUKS Widzew Łódź) 0-3
Dawid Budzisz (KS Skalnik Wiśniówka) - Filip Oszczepalski (Fighter Kielce) KO Filip Oszczepalski
Moussa Hatrus (Niemcy) - Krystian Szymański (GKS Łokietek Brześć Kuj.) 0-3
Richard Todt (Niemcy) - Gerard Majewski (SKB Skarżysko Kamienna) TKO Richard Todt
Kamil Ślędak (WKB Start Włocławek) - Kamil Wendtlandt (MUKS Widzew Łódź) TKO Kamil Ślędak
Marcin Kozanecki (Stal Kutno) - Artur Zawadzki (Stal Kutno) 1-2