Reklama

Reklama

Nowe logo KS Kutno. Już nie tylko piłka nożna...

Opublikowano: 6 czerwca 2020 11:54
Autor: ksz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport Od 5 czerwca KS Kutno posługuje się odświeżoną identyfikacją wizualną, która nie nawiązuje już tylko do piłki nożnej. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie dołączyła do klubu liczna sekcja koszykówki. Dwa białe lwy symbolizują siłę, motywację i współpracę, a także nawiązują do herbu miasta. Tarcza pozostaje w kolorach klubowych: żółtym i niebieskim.

Reklama

Herb ma kształt symetrycznej tarczy w srebrnej oprawie u góry i szarej po bokach. Tarczę poziomo oplata w połowie biała szarfa, zawinięta tak, by widać było jej żółto-niebieski spód. Na szarfie widnieje czarny napis nazwy klubu "KS KUTNO". Tarcza podzielona pionowo na pól: po lewo tło żółte, po prawo niebieskie. Na każdym z pól powyżej szarfy znajduje się biały lew z podniesionymi przednimi łapami i ogonem. Lwy skierowane ku sobie. Poniżej szarfy biały rok założenia klubu "2014".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.