Reklama

Odwołane mecze IV ligi i klas niższych

Opublikowano:
Autor:

Odwołane mecze IV ligi i klas niższych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Jak informuje strona Łódzkiego Związku Piłki Nożnej W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusem COVID-19 Łódzki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o odwołaniu zaplanowanych na nadchodzący weekend spotkań łódzkiej grupy IV ligi, sieradzkiej klasy okręgowej (grupa 3) oraz dwóch sieradzkich klas A (grupy 6. i 7.). Nowe daty rozegrania przełożonych meczów zostaną ustalone w późniejszym terminie i podane w oddzielnym komunikacie.

Powyższa decyzja jest spowodowana troską o zdrowie i życie osób uczestniczących w wydarzeniach piłkarskich i wychodzi naprzeciw decyzjom podejmowanym przez najwyższe władze państwowe. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier RP Mateusz Morawiecki poinformował o odwołaniu wszystkich imprez masowych. W związku z tym Ekstraklasa S.A. zdecydowała, że kolejne spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej będą się odbywały bez udziału publiczności. Do zaleceń władz państwowych zastosował się również Polski Związek Piłki Nożnej, który poinformował, że do odwołania żadem mecz Totolotek Pucharu Polski, pierwszej i drugiej ligi oraz niższych klas rozgrywkowych nie może mieć charakteru imprezy masowej. Bez udziału publiczności odbędą się również dwa nadchodzące spotkania towarzyskie reprezentacji Polski (27 marca z Finlandią we Wrocławiu i 31 marca z Ukrainą w Chorzowie). Podobnie będzie z rozgrywanymi w naszym kraju meczami młodzieżowych reprezentacji oraz kadry kobiet.

W porozumieniu ze sponsorem tytularnym na inny termin zostały również przesunięte wojewódzkie eliminacje oraz ogólnopolski finał turnieju dla dzieci „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Miejsce i termin finału zostaną ustalone w momencie, gdy na terenie całego kraju ustane zagrożenie epidemiologiczne koronawirusem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE