Osłabiony KS wraca z Kalisza na tarczy

Osłabiony KS wraca z Kalisza na tarczy - Zdjęcie główne

SportPorażką dla KS Kutno zakończył się wyjazdowy sparing w Kaliszu. Po zaciętym pojedynku, podopieczni Andrzeja Grzegorka przegrali dziś z tamtejszym, III-ligowym KKS-em 2:3. Kutnowska drużyna grała jednak w sporym osłabieniu z powodu absencji kilku kluczowym zawodników.

W dzisiejszej grze kontrolnej w szeregach KS-u zabrakło Sokołowicza, Serwacińskiego, Placka i Zagajewskiego, którzy wyjechali na turniej Beach Soccera. Z powodu kontuzji doznanej w trakcie sparingu z Mazurem Gostynin, wystąpić nie mógł również Michalski.

Na przerwę piłkarze schodzili przy wyniku 1:0 dla gospodarzy, po bramce zdobytej przez Rafała Jankowskiego. Ten sam zawodnik podwyższył wynik kilkanaście minut po przerwie, kolejne trafienie należało do innego z kaliszan - Miłosza Matyszewskiego. Goście obudzili się dopiero w końcówce spotkania za sprawą Przemysława Nawrockiego, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Na wyrównanie brakło jednak czasu.

KKS Kalisz - KS Kutno 3:2

1:0 Jankowski '32

2:0 Jankowski '58

3:0 Matyszewski '83

3:1 P. Nawrocki '84

3:2 P. Nawrocki '86

Skład KS-u Kutno: Sobczak ('45 Komorowski) - Kaczor, P. Nawrocki, Kowalczyk, Padzik ('75 Wójcik) - Pietrow, Mitura ('75 Krzymieniecki), P. Nawrocki, Cichacki ('54 Jakubowski), Góralczyk ('45 Tracz) - Marcioch ('75 Dębowski).