Pechowa końcówka: KS Kutno przegrywa z GKS Bedlno [FOTO]

Pechowa końcówka: KS Kutno przegrywa z GKS Bedlno [FOTO] - Zdjęcie główne

SportPo zaciętym spotkaniu rozegranym w trudnych warunkach, piłkarze KS-u Kutno ulegli na stadionie "Kutnowianki" GKS-owi Bedlno 1:2.

Do przerwy podopieczni Andrzeja Grzegorka prowadzili 1:0 po trafieniu Adriana Kralkowskiego. Druga połowa, a właściwie ostatnie 20 minut meczu odwróciło jednak losy tego pojedynku. Najpierw Łukasz Wiśniewski bezbłędnie wykorzystał "jedenastkę", a w samej końcówce ten sam zawodnik zapewnił swojej drużynie sparingowe zwycięstwo.

KS Kutno - GKS Bedlno 1:2 (1:0)

KS Kutno: Sobczak, Padzik, Kaczor, Kobryń ('46 Placek), Kowalczyk ('55 Cichacki), Pietrow ('50 Nadolski), Mysona ('60 Jakubowski), Trakula (zawodnik testowany z Pelikana Łowicz), Nawrocki Przemysław, Kralkowski ('60 Góralczyk), Zagajewski ('55 Wielgus).