Pewna wygrana w Bełchatowie

Pewna wygrana w Bełchatowie - Zdjęcie główne

SportZ bardzo dobrej strony zaprezentowali się dziś piłkarze kutnowskiego KS-u, którzy w ramach rozgrywek IV ligi łódzkiej udali się do Bełchatowa, gdzie zmierzyli się z miejscowymi Zjednoczonymi. Spotkanie z outsiderem rozgrywek zakończyło się okazałym zwycięstwem podopiecznych Andrzeja Grzegorka, którzy wygrali 5-0. Dwa trafienia zapisał na swoim koncie Adrian Marcioch.

Od pierwszego gwizdka ton rywalizacji nadawali piłkarze KS-u. Na efekty przewagi kutnian musieliśmy czekać do 23. minuty, kiedy wynik spotkania otworzył Przemysław Nawrocki. Kwadrans później było już 2-0, a na listę strzelców wpisał się Maciej Kowalczyk. Pomimo kilku dobrych okazji wynik nie uległ już zmianie do końca pierwszej połowy i do szatni piłkarze KS-u schodzili z dwubramkową zaliczką.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Kutnianie wciąż byli stroną dominującą, o czym Zjednoczeni przekonali się dobitnie pomiędzy 63. a 66. minutą, kiedy piłkarze KS-u dopisali do swojego dorobku trzy kolejne bramki. Goalkeepera gospodarzy dwukrotnie pokonał, wprowadzony w drugiej połowie na plac gry, Adrian Marcioch. Swoją cegiełkę dołożył również Mariusz Jakubowski, który wpisał się na listę strzelców w 65. minucie. Ostatecznie KS pokonał rywala 5-0 i dzięki wywalczonemu kompletowi punktów awansował na 10-te miejsce w tabeli.

Zjednoczeni Bełchatów - KS Sand Bus Kutno 0-5 (0-2)
0-1 23' Przemysław Nawrocki
0-2 37' Maciej Kowalczyk
0-3 63' Adrian Marcioch
0-4 65' Mariusz Jakubowski
0-5 66' Adrian Marcioch

czerwona kartka: 78' Patryk Retkowski (za faul)

KS: Sokołowicz - Piotr Nawrocki, Kaczor ( 88' Cichacki), Padzik (88' Tracz), Kowalczyk, Placek (46' Marcioch), Retkowski, Pietrow (46' Jakubowski), Mitura, Przemysław Nawrocki (80' Nadolski), Zagajewski (67' Góralczyk).