Reklama

Reklama

Podział punktów na wyjeździe. KS zremisował z Ruchem

Opublikowano: 23 sierpnia 2020 15:34
Autor:

Podział punktów na wyjeździe. KS zremisował z Ruchem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport KS Kutno zremisował na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie. W 36 minucie bramkę dla kutnian strzelił Marcin Kacela.

Reklama

Początek meczu był troszkę nerwowy w wykonaniu kutnian i dzięki temu gospodarze szybko, bo już w 6 minucie zdobyli prowadzenie za sprawą trafienia Łukasza Grzybowskiego z Ruchu. Bramka podziałała jednak mobilizująco na podopiecznych Dominika Tomczaka i jeszcze przed przerwą, równo pół godziny po pierwszym golu wynik wyrównał Marcin Kacela. Do przerwy KS miał jeszcze dwie doskonałe okazje do objęcia prowadzenia, jednak wynik już się nie zmienił. W drugiej połowie kutnianie starali się konstruować kolejne akcje, przy każdej z trzech dobrych ofensywnych sytuacji zawiodła jednak skuteczność i po końcowym gwizdku na tablicy wciąż widniał wynik 1:1. Po trzech ligowych kolejkach KS Kutno zajmuje 3. miejsce w tabeli dzieląc się punktami z warszawską Legią.

- Cieszymy się z tego zdobytego punktu, należy go uszanować, bo był to pierwszy wyjazd w sezonie i zależało nam, żeby nie wrócić na tarczy - mówi trener Dominik Tomczak. - Po trzech meczach mamy siedem punktów, jesteśmy drużyną bez porażki. Od jutra bierzemy się do pracy i przygotowujemy się do meczu kolejnego meczu, z RKS-em Radomsko, na który serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, bo liczna obecność kibiców bardzo nam pomaga, a my zrobimy wszystko, żeby Kutno stało się twierdzą trudną, a być może w ogóle nie do zdobycia.

Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 KS Kutno
1-0 6' Łukasz Grzybowski
1-1 36' Marcin Kacela

KS Kutno: Sokołowicz, Kowalczyk, Wielgus, Rokosz, Sadziński, Kralkowski, Ostrowski, Kasperkiewicz, Kacela, Marcioch, Bujalski. Rezerwowi: Marciniak, Dąbrowski, Sobczak, Sarafiński, Szczytniewski, Szczepański, Dynel.

Tabela III ligi, gr I:

LpNazwaMPB+B-ZRP
1Świt Nowy Dwór Maz.39113300
2Legia II Warszawa3793210
3KS Sand Bus Kutno3774210
4Błonianka Błonie36104201
5Pogoń Grodzisk Mazowiecki3672201
6Polonia Warszawa3653201
7Legionovia Legionowo3633201
8Pelikan Łowicz3542120
9Ruch Wysokie Mazowieckie2431110
10Sokół Aleksandrów Łódzki2431110
11GKS Wikielec3497111
12Znicz Biała Piska3476111
13Huragan Morąg3423111
14Broń Radom3436111
15Olimpia Zambrów3356102
16Lechia Tomaszów2335101
17RKS Radomsko3236021
18Unia Skierniewice2113011
19Jagiellonia II Białystok3125012
20Ursus Warszawa3058003
21Concordia Elbląg3019003
22KS Wasilków30215003

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)
  • rok temu | ocena +1 / -1

    PolSilwer

    Ile płacą zrobiła fikołków ????

  • rok temu | ocena +3 / -3

    kibic

    Brawo łysa pała- na trudnym terenie, taki wyczyn.

  • rok temu | ocena +1 / -1

    aa

    Po trzech ligowych kolejkach KS Kutno zajmuje 3. miejsce w tabeli dzieląc się punktami z warszawską Legią.Kto to pisze?