Podział punktów w Nowym Dworze Mazowieckim: KS Kutno zremisował ze Świtem

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI

Podział punktów w Nowym Dworze Mazowieckim: KS Kutno zremisował ze Świtem - Zdjęcie główne

KS Kutno zremisował na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki | foto poglądowe/archiwum KCI

Sport Po zaciętym pojedynku, KS Kutno w meczu 11. kolejki III ligi zremisował na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:2.

Worek z bramkami w 26. minucie spotkania rozwiązali gospodarze za sprawą Łukasza Sosnowskiego. Zaledwie pięć minut później kutnianie zdołali doprowadzić do wyrówania dzięki trafieniu Adama Patory. Po 16 minutach drugiej części meczu to znów Świt cieszył się z objęcia prowadzenia, gdy bramkarza KS-u pokonał Filip Kowalczyk. Goście nie dali jednak za wygraną i znów szybko doprowadzili do remisu - w 65. minucie gola na wagę remisu zdobył Adrian Kralkowski.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Kutno 2-2

1-0 26' Łukasz Sosnowski

1-1 31' Adam Patora

2-1 61' Filip Kowalczyk

2-2 65' Adrian Kralkowski

KS Kutno: Wolański – Kraśniewski, Kasperkiewicz, Rokosz, Szczytniewski, Torrado, Niedzielski, Bujalski, Kralkowski, Patora, Kacela.