Polfarmex złamał Stal

Sport Po świetnym meczu Polfarmex Kutno rozbił Stal Ostrów Wielkopolski aż 69-42. Najskuteczniejszy w kutnowskiej ekipie okazał się Szymon Rduch, który rzucił 14 punktów.Podopieczni Jarosława Krysiewicza niemal przez cały mecz dyktowali warunki gry i ich wygrana nie była zagrożona nawet na chwilę.Pierwsza kwarta choć była wyrównana, to zakończyła się wygraną Polfarmexu 18-14. Drugie dziesięć minut było już jednak koncertem podopiecznych Jarosława Krysiewicza, którzy wygrali wysoko 20-7.

Po zmianie stron Stal próbowała nawiązać kontakt z gospodarzami i choć wygrała kwartę 15-12, to odrobiła tylko trzy oczka.

Podrażniony Polfarmex w decydującej kwarcie znów zagrał świetną koszykówkę i rozbił przyjezdnych 19-6, a w całym meczu 69-42.

Polfarmex Kutno 69-42 Stal Ostrów Wlkp.

Polfarmex: Jakóbczyk 5, Garbacz 7, Sikora 1, Szwed 0, Dłuski 4, Bartosz 8, Mazur 8, Kulon 7, Glabas 9, Rduch 14, Pabian 6.

Stal: Andrzejewski 10, Ochońko 9, Bodziński 0, Olejnik 3, Smorawiński 2, Dymała 2, Hałas 4, Spała 0, Żurawski 5, Kaczmarzyk 7.