Porażka drużyny KS SIRMAX Kutno w Pabianicach [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport W VI kolejce ligi kadetek U-15K koszykarki KS SIRMAX grały z PTK ABM Jędraszek Pabianice. Mecz zakończył się wynikiem 76:55 dla zespołu z Pabianic.

W VI  kolejce ligi kadetek U-15K koszykarki KS SIRMAX grały z PTK ABM Jędraszek Pabianice. Gospodynie w pierwszej kwarcie uzyskały przewagę 11 punktów. Mimo że w pozostałych kwartach gra się wyrównała, drużyna z Pabianic cały czas kontrolowała mecz.

Wynik końcowy to 76 do 55 dla zespołu gospodyń. Zespół PTK ABM Jędraszek Pabianice jest jedyną drużyną bez porażki w lidze kadetek.

PTK Pabianice – KS SIRMAX Kutno  76 : 55 (22:11, 20:16, 18:16, 16:12)

W Pabianicach drużyna  KS SIRMAX Kutno występowała w składzie:

Frankowska Wanesa -8 pkt., Stemplewska Nadia -2, Mieszkowska Alicja -4, Koszewska Daria -10, Sobczak Oliwia -0, Michalska Julia -25, Zych Wiktoria -2, Majtczak Hanna -1, Jabłońska Karolina -3. Trenerem drużyny jest Adam Pawłowski.

Wyniki pozostałych meczów oraz statystyki zawodniczek są dostępne na lzkosz.pl w zakładce U-15K.

Info: KS SIRMAX Kutno