Przełamanie KS-u. Kutnianie wygrywają w Pucharze Polski

Opublikowano: Aktualizacja:

Przełamanie KS-u. Kutnianie wygrywają w Pucharze Polski - Zdjęcie główne

Sport Fatalna passa KS-u Kutno dobiegła końca. Po kiepskiej postawie w III Lidze, podopieczni Dominika Tomczaka wygrali na wyjeździe w ramach Pucharu Polski 2-1 z LKS-em Różyca.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Worek z bramkami w 58. minucie, wykorzystując podyktowaną przez sędziego "jedenastkę", rozwiązał Igor Świątkiewicz. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie kutnian 7. minut później. Gospodarzy stać było jeszcze na honorowe trafienie z rzutu karnego, którego autorem, w doliczonym czasie gry, był Rafał Chorąży.

LKS Różyca 1-2 KS Kutno
0-1 58. Igor Świątkiewicz (karny)
0-2 65. Igor Świątkiewicz
1-2 90.+ Rafał Chorąży (karny)

LKS Różyca: Woźniak, Owczarek, Pietras, Wawrzeniak, Gosik, Chorąży, Nowak, Słodkiewicz, Mikołajczyk, Karpicki, Kurzawa;

KS Kutno: Szelong – Sadziński, Kacela, Dąbrowski (63. Kasperkiewicz), Świątkiewicz, Wielgus, Dynel, Szczytniewski (63. Rokosz), Kralkowski, Klepacki, Kozanecki (63. Ostrowski).