Rezerwy KS-u za burtą OPP

Rezerwy KS-u za burtą OPP - Zdjęcie główne

SportSrogą lekcję otrzymali w sobotę podopieczni Dominika Tomczaka i Jacka Walczaka, którzy na własnym terenie, w ramach rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski, podejmowali rezerwy łódzkiego Widzewa. Kutnianie musieli uznać wyższość rywala, przegrywając 0-8 i tym samym żegnając się z pucharowymi rozgrywkami.

Młodzi łodzianie doskonale rozpoczęli spotkanie i już w 7. minucie po golu Puchalskiego wyszli na prowadzenie. W kolejnych minutach Widzewiacy zyskali ogromną przewagę, którą udokumentowali jeszcze czterema golami i do przerwy KS przegrywał aż 0-5.

Po zmianie stron tempo meczu nieco spadło, ale tonu grze nadal nadawali łodzianie. W drugiej połowie strzelili jeszcze trzy gole i ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Widzewa 8-0.

- Ten wynik to dla nas koszmar. Widzew wylał na nas kubeł zimnej wody i pokazał ile nam brakuje. Nie załamujemy się jednak i od poniedziałku pracujemy podwójnie. Jednocześnie chciałbym podziękować kibicom, którzy licznie pojawili się na stadionie „Kutnowianki” — komentuje Dominik Tomczak, trener rezerw KS-u.

W środę do rozgrywek OPP dołączy pierwszy zespół KS-u. Podopieczni Andrzeja Grzegorka zmierzą się w Żychlinie z tamtejszym MKS-em. Początek meczu o 18:00.

KS II Kutno - Widzew II Łódź 0-8 (0-5)

0-1 7' Konrad Puchalski
0-2 13' Grzegorz Brochocki
0-3 26' Kamil Tlaga'
0-4 28' Piotr Okuniewicz
0-5 42' Kacper Leszczyński
0-6 70' Konrad Puchalski
0-7 82' Damian Gos