Reklama

Rusza sprzedaż karnetów na mecze Polfarmexu

Opublikowano:
Autor:

Rusza sprzedaż karnetów na mecze Polfarmexu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W poniedziałek 3 września o godz. 09:00 rusza dwudniowa przedsprzedaż karnetów na mecze drużyny Polfarmex Kutno w sezonie 2018/2019. Przedsprzedaż dotyczy kibiców posiadających karnety z sezonu 2017/2018, którzy chcieliby zakupić tylko i wyłącznie te same miejsca co przed rokiem. Każdy kibic, który chce dokonać wymiany karnetu proszony jest o osobiste stawiennictwo, bądź posiadanie danych kontaktowych osoby trzeciej.

Przedsprzedaż trwać będzie dwa dni w terminie od 3 do 4 września br. włącznie. Po tym terminie niewykupione miejsca z sektorów C,D bądź E trafiają do wolnej sprzedaży.

Każdy kibic, który zakupi karnet, uprawniony będzie do wejścia na spotkania rozgrywane w Hali przy Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie, organizowane przez KKS PRO BASKET KUTNO S.A. w ramach 1 Ligi Męskiej.

W sezonie 2018/2019 dalej istnieje możliwość zakupu biletów na poszczególne mecze drużyny Polfarmex Kutno poprzez portal www.kupbilet.pl. Sprzedaż pozostałych niewykupionych karnetów dla wszystkich zainteresowanych kibiców rozpoczyna się w dniu 5 września 2018 roku w godzinach pracy klubu.

Ilość karnetów w poszczególnych sektorach:

  • Sektor C – 232 miejsca
  • Sektor D – 191 miejsc
  • Sektor E – 232 miejsca

Ceny karnetów:

  • Karnet normalny – 150 złotych
  • Karnet ulgowy – 50 złotych – karnet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

Duplikat karnetu wynosić będzie 30 złotych. Karnet, tradycyjnie przybiera formę karty, którą bez problemu można przechowywać w portfelach. Oprócz tego jest on gwarancją stałego miejsca podczas wszystkich meczów drużyny Polfarmex Kutno.

- Serdecznie zachęcamy do zakupu karnetów. My zaś gwarantujemy niezapomniane emocje podczas wszystkich meczów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE