Reklama

Stal wygrywa z Centaurami w stolicy

Opublikowano:
Autor:

Stal wygrywa z Centaurami w stolicy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Na boisku w Warszawie drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu z zespołem „Centaury” Warszawa. To już 6 i 7 wygrana kutnowskich baseballistów w Extraligowych rozgrywkach z rzędu.

Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem dla drużyny z Kutna (10 : 3). Duża różnica punktowa dla zawodników z Kutna zdecydowała o pewnej wygranej kutnowskiej ekipy. Po raz kolejny bardzo dobrze spisali się w tym meczu miotacze naszej drużyny bracia Artur i Jakub Wojtczak. Gra w obronie też wyglądała wzorowo, dzięki temu goście poza 3 punktami, do zakończenia spotkania nie odnotowali już ani jednego obiegu.

W drugim meczu zawodnicy z Warszawy przystąpili do ataku już w pierwszym i drugim Inningu zdobywając 2 obiegi. Drużyna z Kutna nie dała jednak za wygraną i zaliczając w trzecim Inningu 2 punkty doprowadziła do remisu. Szalę zwycięstwa dla naszej ekipy przechylił Krzysztof Piotrowski, który zaliczył RBI po bardzo dobrym odbiciu piłki na lewe zapole. Całe spotkanie toczyło się bardzo wyrównanie i zakończyło się wynikiem (3 – 2) dla kutnowskich baseballistów. Na górce miotacza w naszej ekipie rewelacyjne spotkanie zaliczył nasz miotacz Jakub Nadolski, który narzucał piłkę przez całe spotkanie i nie dał szans baseballistom z Warszawy na zdobycie wyrównującego obiegu. Dwie kolejne wygrane dają obecnie 1 miejsce w Extraligowej tabeli baseballu seniorów.

W następnym spotkaniu ekipa z Kutna udaje się do Rybnika gdzie rozegra kolejne dwa spotkania z drużyną „ Silesia” Rybnik. Życzymy powodzenia.

Ekipę „ Stalowców” reprezentowali: Tobiasz Światłowski, Bartłomiej Kopański, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Maciej Wróblewski, Dominik Gajdziński, Mateusz Serafin, Radosław Jóźwiak, Mariusz Grzanowski, Kacper Cichowski i Jakub Nadolski. Trenerem ekipy z Kutna jest Marcin Smakowski, a kierownikiem Rafał Gajdziński.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE