Reklama

"Stalowcy" niezwyciężeni

Opublikowano:
Autor:

"Stalowcy" niezwyciężeni  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport 10 maja drużyna kutnowskiej „Stali” na boisku w Żorach, rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu z ekipą „Gepardów”. Ekipa z Kutna była gospodarzem tego dwumeczu, ale z powodu braku dostępu do boisk na Centrum Małej Ligi Baseballu w Kutnie zawodnicy musieli pełnić rolę gospodarza na obiekcie w Żorach.Pierwszy mecz zakończył się wynikiem (11:0) dla kutnowskiej drużyny. Baseballiści nie pozostawili żadnych szans zawodnikom z Żor i pewnie wygrali to spotkanie. Bardzo dobrze spisali się w tym meczu miotacze „Stali”: Artur Wojtczak i Mariusz Grzanowski. Gra w ataku też wyglądała wzorowo, dzięki temu baseballiści z Kutna zaliczyli w tym spotkaniu aż 11 obiegów. Drużyna „Gepardów” musiała pogodzić się z tak wysoką przegraną w spotkaniu numer 1.

Ozdobą tego meczu był kolejny już3 RUN HR Artura Wojtczaka, który w 3 INNINGU dał zdecydowane prowadzenie ekipie z Kutna. Rewelacyjne spotkanie grając wzorowo w obronie i w ataku zaliczył Jakub Wojtczak oraz nasz najmłodszy zawodnik w ekipie seniorów Wojciech Zagawa.

Spotkanie numer 2 zakończyło się wynikiem (9:0) dla „ Stali” Kutno. Podobnie jak i w pierwszym spotkaniu drużyna z Żor nie potrafiła stawić oporu naszym baseballistą. Bardzo dobrze zaprezentował się w tym spotkaniu narzucający 5 zmian Jakub Nadolski oraz kończący ten mecz Maciej Wróblewski. Gra w ataku i tym razem nie zawiodła, co dało druzgoczącą przewagę "stalowcom". Ogółem drużyna z Kutna w obydwu spotkaniach zdobyła 20 punktów nie tracąc przy tym żadnego obiegu. Wzorowo w ataku zaprezentowali się pałkarze kutnowskiej ekipy, którzy konsekwentnie realizowali założenia taktyczne gry w ataku i obronie. Mecze z„Gepardami” pozwoliły trenerowi z Kutna na sprawdzenie dyspozycji wszystkich zawodników, którzy udali się na mecz do Żor.

W meczach „Stalowców ” reprezentowali :Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Jakub Nadolski, Dominik Gajdziński, Maciej Wróblewski, Mariusz Grzanowski, Mateusz Serafin, Kacper Cichowski, Tobiasz Światłowski, Wojciech Zagawa, Bartłomiej Kopański, Gracjan Bielecki, Krzysztof Piotrowski oraz Robert Matecki.Trenerem drużyny jestMarcin Smakowskia kierownikiem ekipyRafał Gajdzińki.

W następnym dwumeczu kutnowscy baseballiści stoczą pojedynek z drużyną „Centaurów”, która gościć ich będzie na obiekcie baseballowym w Warszawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE