Sukces kutnowskich judoków na międzynarodowym turnieju [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport 7 października kutnowscy judocy wybrali się do Płocka na międzynarodowy turniej organizowany przez UKS Judo Sensei. Zawody odbyły się w hali Orlen Arena i zjechało się na niego 620 zawodniczek i zawodników z 38 klubów z całej Polski oraz ekipy zagraniczne z Anglii, Łotwy i Czech.

Zawody zostały rozegrane na 8 ośmiu matach w czterech kategoriach wiekowych U9, U10, U11, U13, U15. Bardzo dobrze spisali się kutnowscy zawodnicy, którzy wywalczyli aż pięć medali.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Nadia Wacławska która stoczyła aż 5 walk wygrywając je wszystkie przed czasem . Nadia okazała się bezkonkurencyjna i dzięki temu została wyróżniona statuetką dla najlepszej zawodniczki turnieju w kategorii wiekowej U10.

Nasi młodzi reprezentanci wywalczyli:

Miejsce 2:

Aleksandra Sala - wygrane 2 walki w efektownym stylu. Ulegała w finale z bardziej doświadczoną zawodniczką.