Reklama

Szkółka KS Kutno odznaczona Złotą Gwiazdką PZPN

Opublikowano:
Autor:

Szkółka KS Kutno odznaczona Złotą Gwiazdką PZPN - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami,pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek.

Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu PZPN na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączyły do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.
W tym roku do programu dołączyły 694 podmioty, które spełniły wszystkie wymogi formalne. Wśród nich znalazła się szkółka KS-u Kutno, która nagrodzona została złotą gwiazdką. Warto dodać, że w województwie łódzkim nagrodzonych zostało 35 szkółek, ale tylko 8 z nich przyznano złotą gwiazdkę. Certyfikaty obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE