Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

[WIDEO] KS Kutno remisuje w delegacji - Zdjęcie główne

Piłkarze KS-u wrócili z Morąga z jednym punktem | foto poglądowe-archiwum

Sport Piłkarze KS Kutno grali wczoraj na wyjeździe z Huraganem Morąg. Podopieczni Dominika Tomczaka wrócili do domu z jednym punktem.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla piłkarzy z Kutna, którzy już w 5 minucie stracili bramkę. Jej strzelcem był Youri Roseboom.

Wynik 1:0 dla gospodarzy utrzymywał się do 80 minuty. Wówczas bramkę wyrównującą strzelił Adrian Kralkowski.

Do końcowego gwizdka arbitra więcej bramek już nie padło i piłkarze z Morąga i Kutna podzielili się punktami.

Po wczorajszym meczu podopieczni Dominika Tomczaka zajmują 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów. Pojutrze czeka ich kolejny mecz wyjazdowy, tym razem z zajmującym ostatnie miejsce w stawce KS Wasilków.

KS Kutno-Huragan Morąg 1:1

KS Kutno: Wolański, Wielgus, Rokosz, Kowalczyk, Sadziński (Ł. Broź), Kralkowski, Dąbrowski (Michalak), Kasperkiweicz, Świątek (Bujalski), Kacala (Marcioch), Dynel

Huragan: Rybski, Aerts, Raben, Szczudliński, Balewski, Dec (Sikora, Bucio), Sandlewski, Mensah, Galik, Maćkowski, Roseboom